Van néhány hasznos javaslatod? Összegyűlt pár jó fotód? Összevágnál egy jó kis videót?
Ismét itt az élménybeszámolós pályázatunk, amivel ösztöndíj kiegészítést is nyerhetsz.
A Tempus Közalapítvány által kiadott Pályázati Pavilon beszámolt a Miskolci Egyetem kreditelismerési gyakorlatáról, amit pozitív példaként emelt ki és ajánl olvasóinak.
Ladocsi Péter Erasmusszal járt először Angliában. Aztán megpályázott egy állást a McLarennél, és ebben az évben már Lando Norris rendszermérnökeként dolgozik a Forma 1-ben. Az Erasmus neked is segíthet álmaid állásának megtalálásban.
A tartalomból: Mely kollegák motiválták a leginkább a hallgatóinkat? Erasmus egy mentor szenével - Polonkai Ádám; Rövid tanulmányút Campus Mundival - Rónai László; Harkovi, rijekai és vilniusi életképek; Nemzetközi napok a gazdászkaron. És még sok minden más.
2019 tavaszi "Európai szemeszterének" Erasmus élményeiről ezúttal hatan küldtek szöveges vagy képes beszámolót. Nálunk Vivien nyert. Szerinted melyik volt a legjobb?
Ha külföldön szeretnél tanulni egy fél évet, és külföldi élményekre, kalandokra, barátokra vágysz, június 14-éig még pályázhatsz az Erasmus ösztöndíjakra. A pályázatok a 2019/20. tanév 2. félévére szólnak.
Ismét meghirdetjük Erasmus élménypályázatunkat azoknak, akik a 2018/19-es tanév második félévében külföldön tanultak. Készíts videót, képes vagy szöveges beszámolót, és küldd el nekünk június 14-éig!
Az Erasmus, és az Erasmushoz kapcsolódó szakmai gyakorlati lehetőségek külön standot kaptak az egyetem állásbörzéjén is.
Március 6-án lezajlott az Erasmus fórum, amin a koordinátori tájékoztató mellett három hallgatónk (Demeter Péter, BTK; Sávolyi Álmos, GÉIK; Szabó Kristóf, GTK) is élménybeszámolót tartott. A négy előadás diái most innen is letölthetők.
Ezúttal hét ország hét városából érkeztek Erasmus élménybeszámolók. 30, ill. 20 ezer forinttal jutalmaztuk a beküldőket. Nézd meg te is, hogyan telt hallgatóink legjobb féléve!